سوالات متداول

Sales QUESTIONS

1.دقیقا چه کاری در شرکت همراهان مدیر انجام می شود؟

عارضه یابی و مشاوره خدمات مدیریت، کارگزاری صنعت و دانش بنیان، مشاوره ی کسب و کار

۲. شرکت همراهان مدیر چه خدماتی ارائه می دهد؟

حوزه حقوقی، ارتقای بهره وری، سرمایه گذاری مالی و تامین مالی،بازایابی و بازرگانی، فناوری اطلاعات، حوزه ی سخت افزاری و نرم افزاری،اتوماسیون صنعتی، تحلیل فرایند، پایش خطوط تولید، اجرای سامانه هوشمند کنترل و تحلیل عملکرد (PCMS)، اجرای سیستم های حفاظتی، نظارتی، توزیعی و زنجیره ی تولید، تامین،  توزیع، مصرف

۳. هزینه ی انجام خدمات چقدر است ؟

هزینه خدمات تعرفه ی ثابتی ندارد  از هزار دلار تا پانصد هزار دلار  بستگی به خدمات درخواستی از طرف مخاطب دارد.

نظام نامه ی یارانه مصوب مجلس شورای اسلامی، ابلاغیه از سمت وزارت صمت در جهت پرداخت تا سقف ۵۰ درصد هزینه ها می باشد. شرکت هایی که با همراهان مدیر همکاری می کنند جز افرادی هستند که این یارانه را دریافت می کنند و تا سقف ۵۰ درصد از هزینه های آن ها توسط سازمان صنعت پرداخت می شود.

۴. چرا همراهان مدیر را انتخاب کنیم ؟

چون ساختار شرکت همراهان مدیر نسبت به سایر استارتاپ هایی که کار عارضه یابی، مشاوره و خدمات کارگزاری صنعت انجام می دهند:

تخصصی تر، جامع تر، دارای فرایند گسترده تر و پرسنل تراز اول می باشد. هم چنین همراهان مدیر تحت نظر مستقیم معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی و مستقر در ساختمان خدمات کسب و کار فعالیت می کند.

۵. آیا پشتیبانی پس از مشاوره وجود دارد؟

شرکت همراهان مدیر پس از ارائه خدمات به مخاطب و پایان کار، همراه و همگام با مخاطب مسیر پیش رو را ادامه می دهد تا حصول نتیجه ی لازم دریافت شود‌. البته گذر از این مراحل منوط به رضایت و درخواست مخاطب می باشد‌.

همراهان مدیر نه تنها تا حصول نتیجه ی لازم همراه مخاطب می باشد، بلکه  پس آن هم برای فرایند گیری و خدمات دهی خیلی بیشتر آماده است.

همراهان مدیر تضمین می دهد نسبت به آن چه که تبلیغ و پیاده کرده است در کوتاه مدت و میان مدت، هم چنین در صورت درخواست مخاطب در بلند مدت، همراه مخاطب باشد.

Technical QUESTIONS

۶. همراهان مدیر مجوز فعالیت خود را از چه سازمانی دریافت کرده است ؟

همراهان مدیر مجوز فعالیت خود را از سازمان ثبت شرکت ها و علائم غیرتجاری دریافت نموده است.

مجوز دیگر نیز از وزارت صمت و خوشه صنعتی شرکت شهرک ها می باشد.

۷. خدمات شرکت همراهان مدیر چگونه انجام می پذیرد؟

همراهان مدیر متشکل از  سه دپارتمان دانش بنیان، توسعه بنیان و تعامل بنیان بوده که هر کدام توسط متخصصین مجرب و خبرگان هر کسب و کار و هر صنف و هر صنعتی که مخاطب ما باشد، پیگیری می شود. ما هم از دانش علمی آکادمی دانشگاهی بهره مند شده و هم از تجربیات عملی و میدانی خبرگان و مجربین رشته های مختلف صنعتی برخوردار هستیم و می توانیم هر دو را در لحظه و به خط به کار بگیریم.

۸. مراحل همکاری با همراهان مدیر چگونه است ؟

مخاطبان باید برای همکاری با شرکت همراهان مدیر، در خط مقدم با واحد ترویج (دپارتمان توسعه بنیان) شرکت همراهان مدیر ارتباط گرفته، سپس ارتباط با واحد حقوقی (دپارتمان تعامل بنیان ) و نهایتا برای انجام سرویس و خدمتی که  تعریف می شود تا به آن ها عرضه شود، با واحد آموزش و پژوهش (دپارتمان دانش بنیان ) ارتباط برقرار کنند.

لازم به ذکر است مخاطبان همزمان هم از سایر خدمات مربوط به  دپارتمان تعامل که واحد اداری هست، بهره مند خواهند شد.

۹. چگونه می توانید با شرکت همراهان مدیر در ارتباط باشید ؟

مخاطبان می توانند از طریق شماره تماس، وب سایت، اینستاگرام، واتس آپ، تلگرام و یا معاونت صنایع کوچک با ما ارتباط بگیرند، درخواست خود را عنوان کرده و پاسخ مطلوب را دریافت نمایند.

سوالی دارین که پاسخش رو پیدا نکردین ؟