درباره ما

رویکرد شرکت همراهان مدیر اشراف


مجموعه همراهان مدیر اشراف مفتخر است در هزاره سوم در کنار بنگاه های اقتصادی و سایر کسب و کار ها در حوزه های مدیریتی ، بازار شناسی ، تامین مالی ، سرمایه گذاری ، بهره وری ، حقوقی ، فناوری اطلاعات ، مدیریت لجستیک و زنجیره تامین ارائه خدمات نماید. شرکت همراهان مدیر اشراف افتخار نمایندگی هلدینگ های صنعتی و تولیدی معتبر بین المللی و  مجموعه های مالی و بورسی صاحب سبک تراز اول و مموسسات کسب و کار برتر ملی را دارد . شرکت همراهان مدیر اشراف به عنوان عضوی از جامعه صنعتی تحت نظر شرکت شهرک های صنعتی استان همدان در مرکز خدمات کسب و کار شهرک فناوری استان همدان ، پیشرو در ارائه خدمات مشاوره مدیریت و عارضه یابی صنعتی می باشد.

جناب مهندس شریفی

موسس مجموعه همراهان مدیر اشراف

جناب مهندس شریفی کارآفرین و موسس مجموعه همراهان مدیر، مربی تغییر و تحول و مدرس مدیریت  می باشد که دارای بیش از 15 سال سابقه در زمینه مدیریت مجموعه های صنعتی می باشند.

سرکار خانم براتی

مدیریت مجموعه همراهان مدیر اشراف

سرکار خانم براتی ، مدیریت مجموعه همراهان مدیر اشراف را بر عهده ذاشته و با توجه به دانش و تجربه بسیار بالای ایشان در حوزه های حقوقی، تنظیم کننده و تصمیم گیرنده اصلی تمامی قرارداد های شرکتی می باشند. 🌸

جناب مهندس مهدی خاکیان

مدیریت اجرایی مجموعه همراهان مدیر

جناب مهندس مهدی خاکیان مسئولیت مدیریت اجرایی مجموعه همراهان مدیر را بر عهده دارند. ایشان علاوه بر قابلیت های اجرایی بسیار بالا و اجرای دقیق وظیفه سنگین هماهنگی تمامی اعضا مجموعه ؛ به دفعات طبق آرا کارمندان مجموعه همراهان مدیر به عنوان با اخلاق ترین فرد سال در مجموعه شناخته شده اند.

سرکار خانم رضایی

مسئول واحد سئو و تولید محتوا

سرکار خانم افشار

مسئول واحد ترویج

جناب آقای سرمدی

مسئول خدمات شرکت همراهان مدیر

Customer Says